Libya UMH Başkanı Serrac Ankara’da

4 Haziran 2020

Libya UMH Başkanı Serrac Ankara’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. Libya’da yeni bir safhaya geçildi. Bakın durum ne?

Libya’da son durum ne? Ulusal Mutabakat Hükümeti, UMH, Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es Serrac Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Görüşmenin sonuçları neler? Türkiye yeni bir adım mı atıyor? Rusya bu konuda ne diyor? Darbeci Halife Hafter ne olacak?

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

ÖNCEKİ YAZI

Amerika Sarsılıyor

DİĞER YAZI

Neden F-35

Podcastler & Videolar 'ın son yazıları

2.8K views

Yunanistan ile Anlaşma Olur mu?

Yunanistan'ın Mısır ile yaptışı sözde Münhasır Bölge Anlaşması (MEB) üzerine Akdeniz kızıştı. Türkiye Oruç Reis sismik araştırma gemileri ile Deniz Kuvvetleri unsurlarını Akdeniz'e yolladı.
2.6K views

Lübnan Çöktü (Video)

Lübnan'ı patlamaya götüren nedenleri, patlamanın oluş şeklini ve sonrasındaki manzarayı en kapsamlı biçimde ele alalım. Beyrut'ta son durum nedir?
2.8K views

MİT’in Kaleleri

MİT'in Ankara merkez binasından sonra İstanbul Bölge Başkanlığı binası açıldı. Türkiye bu dünyada kendini ispatlamış istihbarat örgütü ile beraber güçleniyor.
1.3K views

Neoliberal Komünist Çin

Çin küresel, politika, ekonomi ve güvenlik anlamında ne tür değişimleri yaşadı? ABD ve Çin arasındaki mücadele dünyayı yeni bir Soğuk Savaşa mı götürüyor?
DÖNBAŞA

Okumadan Geçme