Türkiye’nin İHA Serüveni

1 Haziran 2020

Youtube Politik Merkez sayfasında yer alan, iftihar ettiğimiz İHA ve SİHA konusunda özellikle Akıncı’nın devreye gireceği bir zaman diliminde önemli açıklamalarımız olacak.

Savunma Sanayii’nin çok önemli bir projesi üzerine konuşuyoruz. Türk İHA serüveni hakkında bilgiler; 1) Baykar, Akıncı’nın doğuşu, kabiliyetleri 2) İHA/SİHA harekatı neleri değiştirdi? 3) Uçak ve Drone farkı nedir? 4) Sıfır Kayıplı Savaş nedir? 5) İHA/SİHA konusunda Türkiye’nin vizyonu, konsepti, stratejisi.

Tıklayın, izleyin, abone olun.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

ÖNCEKİ YAZI

Milli Güvenlik ve İstihbarat

DİĞER YAZI

Merkez Ülke Türkiye

Podcastler & Videolar 'ın son yazıları

2.8K views

Yunanistan ile Anlaşma Olur mu?

Yunanistan'ın Mısır ile yaptışı sözde Münhasır Bölge Anlaşması (MEB) üzerine Akdeniz kızıştı. Türkiye Oruç Reis sismik araştırma gemileri ile Deniz Kuvvetleri unsurlarını Akdeniz'e yolladı.
2.6K views

Lübnan Çöktü (Video)

Lübnan'ı patlamaya götüren nedenleri, patlamanın oluş şeklini ve sonrasındaki manzarayı en kapsamlı biçimde ele alalım. Beyrut'ta son durum nedir?
2.8K views

MİT’in Kaleleri

MİT'in Ankara merkez binasından sonra İstanbul Bölge Başkanlığı binası açıldı. Türkiye bu dünyada kendini ispatlamış istihbarat örgütü ile beraber güçleniyor.
1.3K views

Neoliberal Komünist Çin

Çin küresel, politika, ekonomi ve güvenlik anlamında ne tür değişimleri yaşadı? ABD ve Çin arasındaki mücadele dünyayı yeni bir Soğuk Savaşa mı götürüyor?
DÖNBAŞA

Okumadan Geçme