Milli Güvenlik ve İstihbarat

1 Haziran 2020

Youtube Politik Merkez kanalında yayımlandı. Milli Güvenlik ve İstihbarat konusunda önemli açıklamalar. Milli Güç Unsurları ve Güç Mücadelesi hakkında güncel konuların açıklaması.

Milli Güç Unsurları ile günümüzde Güç Mücadelesi nasıl yapılıyor? Milli Güç unsurları, istihbaratın anlamı, türleri, hedefleri ve özellikleri, Milli İstihbarat, Gri Bölge Savaşı, Yumuşak Güç ve Milli Güvenlik anlayışı. Bu tün bu önemli konuların günümüz şartlarına göre değerlendirilmesi.

Aşağıdaki resmin üzerine tıklayınız, izleyiniz, abone olunuz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

ÖNCEKİ YAZI

Uzay Savaşları Çağı

DİĞER YAZI

Türkiye’nin İHA Serüveni

Podcastler & Videolar 'ın son yazıları

2.6K views

Yunanistan ile Anlaşma Olur mu?

Yunanistan'ın Mısır ile yaptışı sözde Münhasır Bölge Anlaşması (MEB) üzerine Akdeniz kızıştı. Türkiye Oruç Reis sismik araştırma gemileri ile Deniz Kuvvetleri unsurlarını Akdeniz'e yolladı.
2.4K views

Lübnan Çöktü (Video)

Lübnan'ı patlamaya götüren nedenleri, patlamanın oluş şeklini ve sonrasındaki manzarayı en kapsamlı biçimde ele alalım. Beyrut'ta son durum nedir?
2.7K views

MİT’in Kaleleri

MİT'in Ankara merkez binasından sonra İstanbul Bölge Başkanlığı binası açıldı. Türkiye bu dünyada kendini ispatlamış istihbarat örgütü ile beraber güçleniyor.
1.3K views

Neoliberal Komünist Çin

Çin küresel, politika, ekonomi ve güvenlik anlamında ne tür değişimleri yaşadı? ABD ve Çin arasındaki mücadele dünyayı yeni bir Soğuk Savaşa mı götürüyor?
DÖNBAŞA

Okumadan Geçme